www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 2:01 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Дружење 2018
ТемаИспратено: Вто. Jул. 10, 2018 7:27 pm 
Отсутен
Дружељубив

Регистриран: Нед. Maј. 01, 2011 1:26 pm
Мислења: 3977
.....и по некоја бирка :eatdrink:


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дружење 2018
ТемаИспратено: Вто. Jул. 10, 2018 11:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Чет. Maј. 19, 2011 2:20 pm
Мислења: 7733
Временски треба се да ни е под конец.

А штом е така, под конец треба и да биде зигот и бирата и дружбата. :thumbs_up:

Едвај чекам. :fishing:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дружење 2018
ТемаИспратено: Сре. Jул. 11, 2018 1:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

Регистриран: Чет. Jун. 16, 2011 6:25 pm
Мислења: 1176
Pomalku Birka oti na kraj Svirka :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дружење 2018
ТемаИспратено: Саб. Jул. 21, 2018 7:59 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Чет. Maј. 19, 2011 2:20 pm
Мислења: 7733
Слика

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Дружење 2018
ТемаИспратено: Саб. Jул. 21, 2018 12:26 pm 
Отсутен
Молчалив

Регистриран: Саб. Jун. 18, 2016 10:53 am
Мислења: 1
Слика

Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron