www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 7:13 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 12 13 14 15 16 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 16, 2014 2:20 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Сеп 21, 2012 2:25 am
МислењаCOLON 1322
ЛокацијаCOLON Прилеп
Илчо НапишиCOLON
Ne li bi bilo po lesno nekade pogore ili podole sto znam od kade sto lovi u nekakov camec da se natovari i trk do mestoto ? :D
Само ако те бидува за велеслалом со кајак на диви води, инаку не верувам ;)

_________________
---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 14, 2014 10:28 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
опа ихааа :arrow:
абе бетер од црна река тројкрсти се напрај оваја, изгледа крапот отровен беше :lol:

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 14, 2014 10:59 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON 1139
ЛокацијаCOLON Skopje
site sne zadumani ..kaj e coekov ??

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 14, 2014 11:21 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
жив е бе немал гајле - големи коските биле не можел да се задави :lol: , ама нас не удај со муабетите и си замина како док холидеј :lol:

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 14, 2014 11:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON 1139
ЛокацијаCOLON Skopje
dosao je tiho i usao u legendi !! :D

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 25, 2014 8:44 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
25-03-2014
риболовот продолжува :!:

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 25, 2014 11:33 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON 1139
ЛокацијаCOLON Skopje
abe mi fali Prilepskovo dete..stvarno :cray:

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 26, 2014 12:03 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
кога ке го вати бесо пак ке дојди :D

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 26, 2014 12:18 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON 1139
ЛокацијаCOLON Skopje
http://ribar.com.mk/forum/viewtopic.php ... ilit=kruso

da se potsetime...tuku od nikade op!!


gledaj kakvo "dobredojde"...sega solzi mi potekoa :cray:

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 19, 2014 8:14 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 17, 2011 9:33 pm
МислењаCOLON 79
josh nekoja slika od vrpsko ? :))


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 12 13 14 15 16 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum