www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 8:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 8:12 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Чекаме репортажи од :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 9:32 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
МислењаCOLON 1139
ЛокацијаCOLON Skopje
eve kako ne preceka kozjak vcera


[ img ]


[ img ]


[ img ]


testiravme nekoi proizvodi na fisherman ,kaj i da e odat na farbanje..


[ img ]imase i nekoe ripce uloveno od plivkarite


[ img ]i se razbira


[ img ]


vodata e vo blago pokacuvanje denovive..tri meseci e na ova nivo , a so ovoj dotok na voda kojznae kako ce bide ovaa godina ??

_________________
se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 9:53 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Ужас е нивото

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 1:20 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
Kaj e reportazhata od KOZJAK i ribolovot na pastrmkite na troling.Slusham izlegle povekje parchinja od 1+ kgr.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 8:35 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Ное 13, 2013 10:23 pm
МислењаCOLON 300
dobro so e rabotava ke ima reportazi ili slabo ke :s)

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 8:41 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Ное 13, 2013 10:23 pm
МислењаCOLON 300
ako nema reportazi ovaj pat slednot ova mi e majkata
[ img ] :head_bang:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 9:49 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
edni vikaat fatile,drugi vikaat nikoj nisto neizvadil :head_bang: :head_bang: :head_bang: :head_bang:

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 10:56 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
секој со својата бубачка(за добро и лошо ) - ние убо си поминавме дури и (После Забава) дружба направивме :D ,

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 17, 2014 11:12 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Ное 13, 2013 10:23 pm
МислењаCOLON 300
a bre ostajte gi ribite koga pojke koga poslabo ali naj vazno e druzbata i prekrasnoto vreme pominato vo mir i tisina i pokraj voda
A DA NE ZABORAVAM VAZNO I TOA NAJPOJKE DOBRA SKARA I :eatdrink: :eatdrink:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 14,15,16-02-2014
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 18, 2014 1:56 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
JaneMK НапишиCOLON
edni vikaat fatile,drugi vikaat nikoj nisto neizvadil :head_bang: :head_bang: :head_bang: :head_bang:
:hit_head: Не се договориле, или некој заборавил на договорот што да кажат


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum