www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 6:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 20, 2014 9:54 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
На дожд најубаво јаде. Барем до сега, кога и да ми врнело дожд, најубаво сум поминувал. Пастрмка, клен, мренка, дури и попадика

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 20, 2014 1:31 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
Ti da odis vo Dojran na dozd i vetar :lol:

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 20, 2014 1:43 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Зборувам за Козјак во случајов и плус некои реки (Пчиња, Радика...)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 20, 2014 3:14 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Jун 18, 2012 10:22 am
МислењаCOLON 2221
ЛокацијаCOLON Skopje , Macedonia
Jas mislam u Gradski ubavo ke jade :)

_________________
MATCH TEAM SV. STEFAN - OHRID


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 20, 2014 5:00 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
бре еден дожд ве изуплаше и ве попишмане
- абре јас на дрина заминав со екипата иако недела дена пред време знаевме какво време ке не пречека

ситна роса заросе, тивко ветре поддувна - неможев да дојдам е работата :D

спремајте се и не се думајте - дождот ке донеси нешто или пка ке однеси трето нема ;)

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 21, 2014 1:37 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
filip030682 НапишиCOLON
Ti da odis vo Dojran na dozd i vetar :lol:
Idi u sabota tepsija e ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 21, 2014 1:39 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Jas idam za dojran sabota povelete :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 21, 2014 1:42 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Саб Ное 16, 2013 9:15 pm
МислењаCOLON 11
i jas odam dojran nedela da se izduvam predhodnata nedela bev prekrasno si pominav blagodarenie na hemijata na ico baits :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 21, 2014 12:41 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Nikolce Manev НапишиCOLON
i jas odam dojran nedela da se izduvam predhodnata nedela bev prekrasno si pominav blagodarenie na hemijata na ico baits :)
Nedela oluja ke ima :D :D :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 ФеBруари
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 21, 2014 4:07 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
МислењаCOLON 2030
ЛокацијаCOLON Кочани
Денеска одиме да фрлиме прихрана и да започнеме да отвараме една позиција,во недела чекање крап на Градче и надеж дека барем позицијата ке ја ископаме ако ништо друго.

_________________
When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum