www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 8:20 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 15,16-03-2014
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 18, 2014 8:37 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Сеп 09, 2012 2:13 pm
МислењаCOLON 30
Или поточно кажамо на тие дилетантите му ја одзедоа концесијата.Само уште да добиеме поконкретни информации за тоа т.е. дали се казнети за своето неработење и неисполнување на обврските..

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 15,16-03-2014
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 18, 2014 8:58 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Казнети се.

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum