www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 6:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 20, 2014 8:57 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Ајде колеги , кој каде и зошто :D

Sasој има голема желба да не покани некаде на вода на дружење ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 20, 2014 8:59 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON 745
Eve go ovoj,pocnuva,ke pere tepisi,pa bara pomos. :tafta: :tafta:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 20, 2014 9:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: Милчо си ја кажуваш маката или мене така ми се чини ...
ако треба да дојдеме да помегнеме да испереш теписите , може и ке те пуштат у лига :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 20, 2014 9:11 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON 745
ТафТабиТ НапишиCOLON
:lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol: Милчо си ја кажуваш маката или мене така ми се чини ...
ако треба да дојдеме да помегнеме да испереш теписите , може и ке те пуштат у лига :lollol: :lollol: :lollol:
A be Tafta,gi frliv tepisite pred 10 godini,sega samo so dzoger go brisam parketot,da se znae koj e gazda u kuka.Samo nemozam da najdam resenie za prozorive,treba da go potprasam :ico: Ico kako da gi brisam. :secret: :seir:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Чет Maр 20, 2014 9:17 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Абе остај СашоЈ да не викне викендов по риба ... мож и ние ке избегаме од дома ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 21, 2014 9:52 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Aпр 29, 2011 8:18 pm
МислењаCOLON 108
Za vakvi temi i novi Maicki na prodazba.....

[ img ]

_________________
Блазе си им на Кинезите, каде и да одат купуваат домашни производи :)))


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 21, 2014 10:14 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 19, 2011 7:29 pm
МислењаCOLON 698
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Jас се мислам утре за на Гогомонд па ке видеме што како


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 21, 2014 9:45 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aвг 05, 2013 12:30 pm
МислењаCOLON 108
ЛокацијаCOLON Skopje - Kisela Voda - Karpos 1
Kristijan НапишиCOLON
Jас се мислам утре за на Гогомонд па ке видеме што како
Kristijan na Mavrovica si bil? kako e aktivna ribata ili seuste e rano ?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 21, 2014 9:52 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
и оваа недела ке мора да пријавам отсуство од дружба и риболов :(
затоа нека им е бистро и на домакините и на гостите кои ке се дружат на црн дрим 1

дечки убав помин и добра дружба на вода ви посакувам на сите оние кои сте со добра мисла

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Викенд 21-22-23 Март
ТемаИспратеноCOLON Пет Maр 21, 2014 10:19 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Ное 13, 2013 10:23 pm
МислењаCOLON 300
:?: :?: :?: e ova e da si puknis od maka da ti izlezi rabota 5 do 12
:cray: siguren si da ne se prajs pisman ke ima :volku_golema: i :eatdrink:

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum