www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 6:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Утре тргаме
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 29, 2014 6:23 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Ви благодарам колеги , се надеваме на убав провод а и убав улов !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Утре тргаме
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 29, 2014 7:14 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
МислењаCOLON 5850
ЛокацијаCOLON bitola
васил убав провод и многу улов, ние ке чекаме да се вратиш и да ни ги доловиш тие моменти на форумот.

срекен пат и се читаме и гледаме на форумот

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Утре тргаме
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 29, 2014 7:59 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Вто Ное 30, 2010 3:15 am
МислењаCOLON 1683
Ubavo da si pomines cicko Vasil i da gledame uste edna ubava reportaza od tebe bistro neka ti e :volku_golema: :volku_golema: :volku_golema:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Утре тргаме
ТемаИспратеноCOLON Чет Maј 29, 2014 8:28 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пет Aпр 04, 2014 3:39 pm
МислењаCOLON 19
Bistro :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Утре тргаме
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 30, 2014 1:07 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 20, 2012 1:45 am
МислењаCOLON 1507
Bistro VAsile..i pod 400kg po ekipa..nikako da ne bidete..:)

_________________
[ img ]
www.octopus.rs


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Утре тргаме
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 30, 2014 7:43 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maр 07, 2011 11:21 pm
МислењаCOLON 1581
Vasil opasite da im visat nadvor od kadata ;) :D

_________________
koj si znae ke si vadi
sto e tvoe ke si dojde
sjashi kurto da uzjase murto


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Утре тргаме
ТемаИспратеноCOLON Пет Maј 30, 2014 9:47 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 8:00 am
МислењаCOLON 36
Ајде ваљда ке фатиш некој крап,кога одиш таму се со амури ми се сликаш :mrgreen: .Бистро и убав провод!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum