www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 6:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2016 9:26 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 15, 2016 8:05 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Од 22-ри до 25-ти не работиме, врзани празници, ова она па мислам дали нема да е лошо да си отидам по риба :fishing:
Ако има кандидати повелете


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Чет Сеп 15, 2016 8:40 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Бистро Чичко Василе. :fishing:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 20, 2016 7:04 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Многу ме радува што ќе дојде и една екипа од Македонија :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 24, 2016 4:35 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[attachment=0]IMG_20160923_192753.jpg[/Gostite od Makedoniija]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 24, 2016 4:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
секоја чест за колегите :~~ :~~ :~~ :~~

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 24, 2016 4:37 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Se iznalovia, do utre sme tuka no se ke bide vo reportaza


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 24, 2016 11:45 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
vasil НапишиCOLON
Se iznalovia, do utre sme tuka no se ke bide vo reportaza
Браво и нека ви е бистро. :lepi:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Суки
ТемаИспратеноCOLON Нед Сеп 25, 2016 8:38 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Jун 15, 2011 3:06 pm
МислењаCOLON 1998
Видов на ФБ, многу убави крапови и МНОГУ риба фатено :~~ :lepi:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum