www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 8:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 25, 2015 9:16 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
За Недела прогноза на времето 14степени :fishing: договорена е веке и групата
ПС. + што останало од празнициве :eatdrink: , ке биде весело :yahoo:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 27, 2015 5:50 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Прогнозата за времето ја утнаа ама затоа Ние дружењето не го утнавме :fishing: :eatdrink:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Нед Дек 27, 2015 6:53 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON 605
Уживaње чичкo Вaсил секoјa чест, и ние истo мoжевме вaкa викендoв aмa нa кoлегите лaднo им билo преку ден ,вo кaфaнa нaвечер пoтoплo билo :D

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 28, 2015 11:12 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 28, 2015 1:17 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Убаво неделно попладне. :~~

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 28, 2015 1:20 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Во план сме на 2-ри или 3-ти ако не замрзне повторно малку да ги оладиме главитв


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 28, 2015 2:00 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
На 01 се оди за да видиш каква ќе ти биде годината ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Сабота
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 28, 2015 3:53 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
На 1-Ви овде е Василица, полна кука гости :eatdrink:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum