www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 6:38 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 03, 2016 9:07 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Оваа недела ќе имаме полна куќа гости, една еќипа со син ми одат на една стрна а Јас со фтората еќипа на друга.
Во Фторник ќе разбереме кој бил поуспешен
Сабота наближува, стегајте се :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 03, 2016 9:42 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Aпр 12, 2012 3:42 pm
МислењаCOLON 605
Бистро нека ви е среќници кои имате време да одите на неколку дневни кампањи :ok_ok: :ok_ok: :ok_ok:

_________________
Carp fishing...i love it !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Пет Oкт 07, 2016 10:52 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Чичко Василе, ти посакувам да имаш одличен риболовен период од 3-4 дена со гостите. :thumbs_up:

[ img ]

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Саб Oкт 08, 2016 4:40 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Благодариме :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 10, 2016 1:11 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
АтачментиCOLON
IMG_20161010_140635.jpg
Janco sto ke kazes za ova, trska I masinka vo akcija upravuvanl od Tafta, pa pa pa pa


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 10, 2016 2:53 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Zaboraviv da napisam deka na masinkite pisuva nest MGS sto I da znaci sigurno e na arno!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Пон Oкт 10, 2016 3:34 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
vasil НапишиCOLON
Zaboraviv da napisam deka na masinkite pisuva nest MGS sto I da znaci sigurno e na arno!
Genetski Modifikuvan Shimano :lollol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 11, 2016 8:50 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Kolku e karta za pecanje na jezovirov. Haresva me mnogo.. :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 11, 2016 9:33 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Може да ти го напишам бројот на концесионерот на ПП па да го прашаш се што те интересира, информација од прва рака :lepi:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Полна куќа гости
ТемаИспратеноCOLON Вто Oкт 11, 2016 10:37 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Нед Aпр 01, 2012 2:24 pm
МислењаCOLON 745
vasil НапишиCOLON
АтачментиCOLON
IMG_20161010_140635.jpg
Janco sto ke kazes za ova, trska I masinka vo akcija upravuvanl od Tafta, pa pa pa pa
a Tafta znae da vari grav,eeekoga toa ke nauci togas so Jane :jane: :jane: :jane: :jane: rodzen da peca i pasulj da sprema :jane: :jane:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum