www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 12:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 20, 2018 6:39 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Знам, затоа во овој термин го организирав :twisted:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 20, 2018 9:32 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Благодарение на колегата од Штип Коцев Слободан и неговата фирма www.makpak.com.mk осигурани се маици за исте учесници на ова дружење
Ќе ве замолам на ЛП да ми напишете колку натпреварувачи сте во екипа и кој број маици носите
Едно големо БЛАГОДАРАМ за гестото на колегата


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 21, 2018 9:20 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Siguren sum deka ubavo ke si pominete.
A i riba ke izvadite.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 25, 2018 6:28 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
vasil НапишиCOLON
Едно од местата е слободно, во колку до понеделник 25-ти Јуни не се пријави ниту една екипа од МК , местото ќе биде предостапено на екипа од БГ
Се надевам дека до тоа нема да дојде, сепак сакам да има рамноправен број на екипи од двете држави,
Поздрав


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 26, 2018 6:55 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
екипите од БГ
1.CT. Uncle Dany
2.CT. Suki Lake
3.CT. Сблъсък
4.CT. SOT 2
5.CT. Fishbg
6.CT. 253

екипите од МК
1.CT. Asterix & Obelix
2.CT Prespav
3.CT Elit
4.CT. Mia Ekofish

Ова е конечен список на учесниците, не се сомневам дека ќе имаме убаво другарување
Се гледаме на 20-ти Јули на Suki Lejk
Бистро :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 27, 2018 10:04 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
екипите од МК
1.CT. Asterix & Obelix
2.CT.Carpchess
3.CT Elit
4.CT. Mia Ekofish

Поради оправдани причини екипата на Преспав не е во можност да учествува, на нивно место е запишана екипата Carpchess


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 06, 2018 5:19 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
[ img ]

Кој ли ќе им се радува :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Jул 10, 2018 6:13 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
До учесниците од Македонија на ова дружење

20-07-2018 Петок
- 09 часот пристигање на Суки Лејк, извлекување на позиции
- 11 часот почеток на натпреварот
- 12 часот на 22-07 2018 Недела крај на натпреварот
- 13 часот доделување на награди на најдобрите и мала закуска за сите учесници
Часот е по локално време, на сите учесници им посакувам пријатен престој на езерото и убаво дружење
БИСТРО :fishing:

ПС. за правилата нема да пишувам, тие се општо познати на сите, нормално со малку флексибилност


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Jул 10, 2018 8:07 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance: :eusa_dance:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Дружење 2018
ТемаИспратеноCOLON Вто Jул 10, 2018 3:51 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON 1142
Vremevo ako ve posluzi ke mavate ZIGI RIGI :D :D :seir: :seir: :yahoo: :yahoo:

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum