www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jун 06, 2020 12:15 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON cvorovi
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 05, 2014 3:27 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
http://www.animatedknots.com/indexfishi ... dknots.com

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: cvorovi
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 02, 2014 8:52 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
http://test.evans.bg/Book_Of_Saltwater_Rigs.pdf

http://videofishingknots.com/alphabetical-index.html


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: cvorovi
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 02, 2014 6:45 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
МислењаCOLON 1072
ЛокацијаCOLON skopje
jane drugar ima tema za cvorovi na forumov pred 2-3 god ja otvoriv
viewtopic.php?f=22&t=282&hilit=ribolovni+cvorovi

_________________
...?


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum