www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 23, 2020 12:10 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Dam Tele Prince
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 28, 2013 5:01 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON 719
ЛокацијаCOLON Skopje
Барајки низ опремата од таткоми најдов една стара трска Dam Tele Prince 2.1м со w.g. 100-200г. и акција 3.5
Каква е таа акција 3.5 кај Dam трска тс колку се витка трската
:fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Dam Tele Prince
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 28, 2013 10:40 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
sasokone НапишиCOLON
Барајки низ опремата од таткоми најдов една стара трска Dam Tele Prince 2.1м со w.g. 100-200г. и акција 3.5
Каква е таа акција 3.5 кај Dam трска тс колку се витка трската
:fishing:
moze li slika ?

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum