www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 1:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратено: Саб. Феб. 03, 2018 5:17 pm 
Отсутен
Ветеран

Регистриран: Вто. Ное. 08, 2011 12:17 am
Мислења: 11483
Dobar,, piker stap koj registrira udari sto pojakite nemozat..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: