www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 3:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS89101112
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 03, 2018 5:17 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONВто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON10473
Dobar,, piker stap koj registrira udari sto pojakite nemozat..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 27, 2019 12:56 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Јан 14, 2019 3:24 pm
МислењаCOLON7
ЛокацијаCOLONTetovo
Pozdrav feederasi.Edno prasanje,Dali kaj nas moze da se nabavi picker po nekoja razumna cena?Predlozi...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 27, 2019 11:16 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON621
За кај нас тешко. Јас од Србија го земав мојот и сум презадоволен.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONПон Јан 28, 2019 2:38 am 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Јан 14, 2019 3:24 pm
МислењаCOLON7
ЛокацијаCOLONTetovo
ljupce НапишиCOLON
За кај нас тешко. Јас од Србија го земав мојот и сум презадоволен.
Po naracka ili direkto od srb.? I so marka


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONСре Јан 30, 2019 3:27 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON621
Трската е оваа, само од КарпМанија од Белград. Цената е горе доле, таа.


https://megafishing.bg/product/5821/pik ... icker.html


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONПет Феб 01, 2019 11:54 am 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLONПон Јан 14, 2019 3:24 pm
МислењаCOLON7
ЛокацијаCOLONTetovo
ljupce НапишиCOLON
Трската е оваа, само од КарпМанија од Белград. Цената е горе доле, таа.


https://megafishing.bg/product/5821/pik ... icker.html
Tii blagodafram za odgovorot.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONСаб Феб 02, 2019 12:41 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON720
ЛокацијаCOLONSkopje
Во Марти Спорт има фидер трски ама не сум ги користел и не знам какви се. Оди види може ке ти се погоди некоја.
:fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLONНед Феб 03, 2019 10:31 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON621
Од кај Жаре земав Мавер Домикс, 60 - 120 , медиум да речеме, за на река е закон. Гарболиното сум го користел и на река и на езеро, презадоволен сум од него.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS89101112

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum