www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 16, 2021 1:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 03, 2018 5:17 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
Dobar,, piker stap koj registrira udari sto pojakite nemozat..

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 27, 2019 12:56 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Јан 14, 2019 3:24 pm
МислењаCOLON 7
ЛокацијаCOLON Tetovo
Pozdrav feederasi.Edno prasanje,Dali kaj nas moze da se nabavi picker po nekoja razumna cena?Predlozi...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 27, 2019 11:16 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
За кај нас тешко. Јас од Србија го земав мојот и сум презадоволен.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Пон Јан 28, 2019 2:38 am 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Јан 14, 2019 3:24 pm
МислењаCOLON 7
ЛокацијаCOLON Tetovo
ljupce НапишиCOLON
За кај нас тешко. Јас од Србија го земав мојот и сум презадоволен.
Po naracka ili direkto od srb.? I so marka


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 30, 2019 3:27 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Трската е оваа, само од КарпМанија од Белград. Цената е горе доле, таа.


https://megafishing.bg/product/5821/pik ... icker.html


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 01, 2019 11:54 am 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Јан 14, 2019 3:24 pm
МислењаCOLON 7
ЛокацијаCOLON Tetovo
ljupce НапишиCOLON
Трската е оваа, само од КарпМанија од Белград. Цената е горе доле, таа.


https://megafishing.bg/product/5821/pik ... icker.html
Tii blagodafram za odgovorot.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 02, 2019 12:41 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
МислењаCOLON 720
ЛокацијаCOLON Skopje
Во Марти Спорт има фидер трски ама не сум ги користел и не знам какви се. Оди види може ке ти се погоди некоја.
:fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Стапови за фидер риболов
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 03, 2019 10:31 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Од кај Жаре земав Мавер Домикс, 60 - 120 , медиум да речеме, за на река е закон. Гарболиното сум го користел и на река и на езеро, презадоволен сум од него.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum