www.ribar.com.mk
http://www.ribar.com.mk/forum/

Стапови за фидер риболов
http://www.ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=39&t=1495
Страна 1212

АвторCOLON  ico baits [ Саб Феб 03, 2018 5:17 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

Dobar,, piker stap koj registrira udari sto pojakite nemozat..

АвторCOLON  Nenadte [ Нед Јан 27, 2019 12:56 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

Pozdrav feederasi.Edno prasanje,Dali kaj nas moze da se nabavi picker po nekoja razumna cena?Predlozi...

АвторCOLON  ljupce [ Нед Јан 27, 2019 11:16 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

За кај нас тешко. Јас од Србија го земав мојот и сум презадоволен.

АвторCOLON  Nenadte [ Пон Јан 28, 2019 2:38 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

ljupce НапишиCOLON
За кај нас тешко. Јас од Србија го земав мојот и сум презадоволен.
Po naracka ili direkto od srb.? I so marka

АвторCOLON  ljupce [ Сре Јан 30, 2019 3:27 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

Трската е оваа, само од КарпМанија од Белград. Цената е горе доле, таа.


https://megafishing.bg/product/5821/pik ... icker.html

АвторCOLON  Nenadte [ Пет Феб 01, 2019 11:54 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

ljupce НапишиCOLON
Трската е оваа, само од КарпМанија од Белград. Цената е горе доле, таа.


https://megafishing.bg/product/5821/pik ... icker.html
Tii blagodafram za odgovorot.

АвторCOLON  sasokone [ Саб Феб 02, 2019 12:41 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

Во Марти Спорт има фидер трски ама не сум ги користел и не знам какви се. Оди види може ке ти се погоди некоја.
:fishing:

АвторCOLON  ljupce [ Нед Феб 03, 2019 10:31 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Стапови за фидер риболов

Од кај Жаре земав Мавер Домикс, 60 - 120 , медиум да речеме, за на река е закон. Гарболиното сум го користел и на река и на езеро, презадоволен сум од него.

Страна 1212 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/