www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 18, 2019 9:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Лаф муабет
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 05, 2013 2:33 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
Sigurno stedele i na carbon . ..pa od karton e napravile :D

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Формакс викенд намалување
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 06, 2013 3:00 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Јан 21, 2011 11:33 pm
МислењаCOLON 837
ЛокацијаCOLON Tetovo
Во Формакс има намалување овој викенд... до недела.
Ако некој иде за Београд... нека каже ... Имам потреба од една нарачка

_________________
Just Fish it


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 06, 2013 4:45 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
i mene mi trebaat 2 pletenici od Formax ako ima nekoj da donese...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Пет Дек 06, 2013 5:01 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Сеп 21, 2012 2:25 am
МислењаCOLON 1322
ЛокацијаCOLON Прилеп
Хахахахах, абе некој и да одеше сега 100% се премисли кога виде колку порачки направивте... :D
Минимум со ТАМ-че треба да оди :hit_head: :lollol:

_________________
---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 12, 2014 3:36 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON 703
Bev sluzbeno do belgrad pa pazariv nesto za mene I kolegite
Ovie raboti se za mene od Formax a sigurno I Sinooks ke postavi sliki
[ img ]
OWNER kopci duo lock I cross lock
[ img ]
Pletenica Daiwa Tournament 8braid
0.12mm 20lb I 0.14 25lb
[ img ]
Fluorocarbon Daiwa Tournament 0.23mm 8 lb
slikite se losi slikani so mobilen


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 12, 2014 4:11 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON 703
[ img ]


malku podobra slika


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 12, 2014 4:27 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Aвг 15, 2012 11:28 am
МислењаCOLON 2075
ЛокацијаCOLON Kumanovo
Zasto ne kazete deka idete bre lugje tesko li vi e da kupite nekoi sitnici sto gi nema kaj nas :?: :?: :?:

_________________
BISTRO

Vremeto tamu mi e dragoceno za da si go gubam izigruvajci deka sum Stevo Karapandza

Alliance Carp Team

Предупреден


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 12, 2014 5:04 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON 703
Daniel НапишиCOLON
Zasto ne kazete deka idete bre lugje tesko li vi e da kupite nekoi sitnici sto gi nema kaj nas :?: :?: :?:
brat ne e tesko ama nemozes da donesez za site od forumov
a I preku granica mozes da imas problem nosev roba sigurno vo vrednost od preku 1000evra


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 12, 2014 6:03 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4778
ЛокацијаCOLON skopje
kopcite owner se extra

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Формакс - Белград
ТемаИспратеноCOLON Сре Феб 12, 2014 7:40 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Aвг 15, 2012 11:28 am
МислењаCOLON 2075
ЛокацијаCOLON Kumanovo
leunovo НапишиCOLON
Daniel НапишиCOLON
Zasto ne kazete deka idete bre lugje tesko li vi e da kupite nekoi sitnici sto gi nema kaj nas :?: :?: :?:
brat ne e tesko ama nemozes da donesez za site od forumov
a I preku granica mozes da imas problem nosev roba sigurno vo vrednost od preku 1000evra

Strasna rabota, pa nema sigurno da ti bidat naracani raboti od 10000 evra , a i se ima lugje na granica ne e tesko. Jas od afghanistan mozev da gi nosam vo patna torba a vie u avtomobil nemozete :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

_________________
BISTRO

Vremeto tamu mi e dragoceno za da si go gubam izigruvajci deka sum Stevo Karapandza

Alliance Carp Team

Предупреден


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum