www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aвг 11, 2020 6:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2018 9:42 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
Eden prekrasno pominat den so moite dragi kolegi i edno prekrasno video za spomen,pozdrav,bistro i uzhivajte :)


_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2018 10:02 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Нед Јан 28, 2018 2:39 pm
МислењаCOLON 11
Nea Potidea...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 19, 2018 11:25 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
:lepi: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:
Аки еден и единствен
  • Н Е У М О Р Е Н
:~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 20, 2018 8:15 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 305
AKI NA STO GI VADEVTE?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 20, 2018 9:03 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
На леб


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 20, 2018 3:54 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Maј 29, 2013 8:04 pm
МислењаCOLON 144
:~~ :~~ :ok_ok: interesno!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 20, 2018 5:34 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
Ugrin НапишиCOLON
Nea Potidea...
pa si pishuva kolega na videoto deka e nea potidea

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Сре Jун 20, 2018 5:36 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
Bobi_Brada НапишиCOLON
:lepi: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:
Аки еден и единствен
  • Н Е У М О Р Е Н
:~~ :~~ :~~ :~~ :~~ :~~
Fala Bobi Legendo na sekogash dadenata podrshka i shto ti se dopagjaat moite videa ribarski od dusha praveni za ribarite,te pozdravuvam i posakuvam bistri vodite !!! :)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 21, 2018 9:23 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Aki gi sprzivte ?
Velat deka ne bile nesto vkusni.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: KEFAL FRLI-VADI !
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 21, 2018 12:00 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 305
Претседателе,Влатко лани фати еден кефал од 3 кг.
На плотна беше направен на кременадли и беше ВРВ


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 12 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum