www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Oкт 01, 2020 9:21 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 08, 2018 11:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Повторување на минатогодишната 72 часа кампања на Берсин , овој пат побогата со риба и со збогатено друштво
Видео креирано од Матеј Крап Симјановски ... 8-) :)

уживајте


_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 09, 2018 8:56 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 222
ЛокацијаCOLON Скопје
Браво Матеј,се гледа дека тато го споделил целото негово знаење,а мислам дека во тоа имал удел и Big Man Милчо :crazy: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :crazy: :crazy: :crazy:
Ви посакувам од се срце да ви се множат вакви кампањи.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 09, 2018 9:39 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Ќе го бидееее....БРАВО. :lepi:

Репортажата ја направил 10+. Уште еднаш браво за Матеј. :ok_ok:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 09, 2018 12:01 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
:fishing: :fishing: :fishing: :fishing: :~~ :~~ :~~ :~~ :NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 09, 2018 5:26 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
borce НапишиCOLON
а мислам дека во тоа имал удел и Big Man Милчо
Се разбира дека имал........................ама со ќепот :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 10, 2018 1:03 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
МислењаCOLON 222
ЛокацијаCOLON Скопје
vasil НапишиCOLON
borce НапишиCOLON
а мислам дека во тоа имал удел и Big Man Милчо
Се разбира дека имал........................ама со ќепот :fishing:
Таа снага треба да се искористи


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Нед Aвг 12, 2018 4:37 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
SHampionsko duo trio :) pozzz do ekipa i bistrooooo !!!!

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: 72 часа Берин
ТемаИспратеноCOLON Нед Aвг 12, 2018 11:18 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
:~~ :~~ :~~
Круша под круша си паѓа


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum