www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 25, 2020 2:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 13, 2018 12:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
Аииии, абе нозе ќе искршите еј...ц ц ц - ама капа доле и на двајцата.
Адреналинот до небо. Браво, убави риби. :~~ :~~

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Aвг 14, 2018 8:43 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 305
Alal vera.
Sto da se kaze-PROFESOR.
Ti kljackaat kolenata uste? :lol: :lol: :lol:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum