www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 7:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Вто Aвг 14, 2018 10:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Nashata posledna krapska ribarska reportazha i avantura,pozdrav,bistro i uzhivajte :D


_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 9:14 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Браво Аки :~~ :~~ :~~ комплетен третман .
Дружба , риболов , екологија ... секоја чест за видеото и секако голем поздрав до екипата

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 9:34 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Супер склопено :lepi:

Ај стави ја последната фотка со рибите како слика тука

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 10:59 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Аки - Традиционално ДОБАР
:~~ :~~ :~~ :~~ :~~


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 1:30 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON 703
Odlicno Aki :ok_ok: :ok_ok: :ok_ok:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 3:31 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON 358
ЛокацијаCOLON Skopje -Ilinden -
Убава авантура сте направиле во уште поубавата Преспа,,, :~~

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 16, 2018 10:37 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Филип НапишиCOLON
Супер склопено :lepi:

Ај стави ја последната фотка со рибите како слика тука
Ja neam pri raka nemie u kopjuter...

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aвг 16, 2018 10:38 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Blagodaram kolegi na pofalbite se raduvam sho vise dopagja,bistroooo !!! :lepi:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Саб Aвг 18, 2018 8:21 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 19, 2011 8:09 pm
МислењаCOLON 324
Вака така традиција ке ви стане Преспа браво :D :D :D
Освен крап и писа,има друга риба во тој дел на езерото?

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА!!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Po krap na Konjsko
ТемаИспратеноCOLON Нед Aвг 19, 2018 1:48 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Toa veke e tradicija ! a za druga riba neznam deka nebrkame ama samo pisa ima v kraj od sitna riba,znam deka ima i bojnik mnogu ama treba so chamec da se bara za druga riba neam chueno,bistro !

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 8 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum