www.ribar.com.mk
http://www.ribar.com.mk/forum/

Po krap na Konjsko
http://www.ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=42&t=6987
Страна 22

АвторCOLON  borce [ Вто Aвг 21, 2018 2:42 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: Po krap na Konjsko

Браво Аќи легендо.
Видеово скоцкано за мерак,па нареден пат да ви се множат повеќе крапови како средниот крап,прав дивјак :roll: :lepi:
Бистро

Страна 22 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/