www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 29, 2023 10:01 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS2627282930
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 10, 2014 9:35 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
Bobi_Brada НапишиCOLON
Филип НапишиCOLON
Сега ќе му пишам да даде стручен одговор ;)
:secret: нешто НОВО ?
Година и троа чекам одговор . . . (ај можеби и ке дочекам) :hit_head: :head_bang:

Ме убедуваат дека го има, но не сум видел нити чул од некој мене познат и поверлив рибар.
Лично би сакал да го има и да се лови, но . . . а можеби и ке дочекам.


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONСре Дек 10, 2014 10:12 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Sega pred nekoe vreme pustija linjak na Bovan ezeroto(Srbija),,,normalno na svoja raka,,,a nie ke si go cekame zadnjiot voz koj izgleda deka nikad nema da dojde....Abe strucnjci imame nie decki,ne se zaebavajte mnogu....

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS2627282930

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum