www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 02, 2020 12:04 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Охридска јагула
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 16, 2013 4:31 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Да собереме рецепти за приготвување риба би мошеле или да објавиме
книга - кувар или да подготвиме видео продукција - ала Храна и Вино.
Приходот моше одма да оди за порибување или за борба против рибокрадците

:"- :"- :"- :saso: :"- :"- :"-


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Охридска јагула
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 18, 2013 9:50 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Maј 29, 2013 8:04 pm
МислењаCOLON 144
Bobi_Brada НапишиCOLON
Да собереме рецепти за приготвување риба би мошеле или да објавиме
книга - кувар или да подготвиме видео продукција - ала Храна и Вино.
Приходот моше одма да оди за порибување или за борба против рибокрадците

:"- :"- :"- :saso: :"- :"- :"-
Ribar i vino :)


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum