www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 2:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Правила на темата


Кликнете да ги видите правилата на тематаИспрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратено: Вто. Дек. 26, 2017 9:01 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Podaruvam na prviot sto ke posaka edna maicka Carp team Macedonia vo gol. XL no mislam deka e pogolema od standardna XL.

Слика

Слика

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратено: Вто. Дек. 26, 2017 9:24 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm
Мислења: 6889
Локација: Скопје - Кисела Вода
:thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратено: Пет. Дек. 29, 2017 9:56 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Сре. Дек. 07, 2011 4:20 pm
Мислења: 173
Локација: Skopje,chento
Jas se prijavuvam , :D

_________________
Велико црв велико риба - мало црв мало риба :)


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратено: Саб. Дек. 30, 2017 4:27 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Мислења: 9231
Локација: Skopje
Stefan, ovaa e veke otidena kaj Tafta. On si se prijavi prv.

BAska golema ke ti bese

_________________
Слика


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Podaruvam maicka carp team Macedonia
ТемаИспратено: Сре. Јан. 03, 2018 9:09 pm 
Отсутен
Конструктивен

Регистриран: Сре. Дек. 07, 2011 4:20 pm
Мислења: 173
Локација: Skopje,chento
Живи здрави :lol: Среќни празници :eatdrink:

_________________
Велико црв велико риба - мало црв мало риба :)


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron