www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 17, 2019 2:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 203 204 205 206 207
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 29, 2019 9:58 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Јан 28, 2019 10:27 pm
МислењаCOLON 12
Поздрав до сите,
Владимир од Скопје, со искуство и интерес за морски риболов.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 30, 2019 10:03 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1527
ЛокацијаCOLON Skopje
Добредојде колега,чуствувај се како дома и не се устручавај да прашаш,пишеш,споделиш искуство,слики од улов,опрема,техника... :fishing: :)

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 30, 2019 6:33 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Јан 28, 2019 10:27 pm
МислењаCOLON 12
Благодарам.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 01, 2019 3:47 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2233
ЛокацијаCOLON Скопје
Дободојде во големото друштво
:shake_hand:

_________________


[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Вто Maр 19, 2019 3:44 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Вто Феб 12, 2019 8:48 am
МислењаCOLON 1
Здраво
Јас сум Гоце од Дебар.рекреативен рибар,без многу искуство али со голема желба за риболов :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Сре Maр 20, 2019 10:37 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2233
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде на Форумот Гоце

_________________


[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 26, 2019 1:17 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Пон Aвг 12, 2019 7:28 pm
МислењаCOLON 2
Zdravo!

Dragan od Kumanovo, rekreativen ribar, pocetnik vo spin tehnika.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 30, 2019 9:17 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2233
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде во Големото Друштво ЦИТРОН
:shake_hand:

_________________


[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 203 204 205 206 207

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum