www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maр 29, 2024 9:46 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS45678ELLIPSIS208»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 13, 2010 7:34 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
mrco НапишиCOLON
jas sum zoran mihajloski a drugarite me vikaet mrco inaku sum od pestani a posledno vreme ziveam vo ohrid tatko na dve deca masko i zensko maskiot cel isteran za ribarlokov na mene roden sum 13-3-65godso ribolov se zanimavam skoro 40 god.jas mislam za pocetok e dovolno
Добредојде и за Мрчо,
Најверојатно не се лажам, ама “Бојлата на Мрчо“ е твојот бренд нели ?
Ако е така, а верувам дека е, тоа значи имаме крупна ѕверка на форумов. Јас сум накај 20 години рибар и можам да претпоставам што значи кога ќе бидам 40 години рибар, ако доживеам со господ напред.

Поздрав и уште 40 да тераш, БИСТРО


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПон Дек 13, 2010 11:58 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONПет Дек 10, 2010 1:43 am
МислењаCOLON258
drugarce samo poveke odenje na riba i ke ziveeme bar po 80 gd.bez praznici.i se nadevam deka na ovoj forum ke ima razmena na sekakvi mislejna i deka ke nema prepucavajn.koi kolku znae posto ima mladi ribari i sakaat nesto da naucat a normalno se uci od postari poiskusni .poz mrco


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONВто Дек 14, 2010 8:59 am 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Дек 10, 2010 3:07 pm
МислењаCOLON1
Здравейте, Владимир от София съм. Няма жени, няма мъже, само за риболов мисля :)

Успех на форума!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 18, 2010 10:24 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON4783
ЛокацијаCOLONskopje
zdravo na site kolegi jas sum dragan silkovski od skopje i sakam da lovam riba vo sekoe vreme od godinata i na sekakov sportski nacin,imam 25godini nezenet rabotam kako sam svoj gazda i dodeka moze taka dobro e...pozdrav do site i bistro :)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 18, 2010 4:08 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Eve uste eden zabolen, :D dobredojde drugarce ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 16, 2011 9:57 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 16, 2011 12:28 pm
МислењаCOLON46
ЛокацијаCOLONВелес
Jas sum Antonio Kitanov od Veles,ozenet,so 1 dete kjerkicka.Po profesija arheolog ama vraboten vo fabrika kako sef na proizvodstvo(argon zavaruvanje).Civijata za ribolov mi ja stavi tatko mi pa sega teram po negovite stapki...pozdravi od Veles do site clenovi na forumot i site sportski ribolovci


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 16, 2011 10:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
AntonioVe НапишиCOLON
Jas sum Antonio Kitanov od Veles,ozenet,so 1 dete kjerkicka.Po profesija arheolog ama vraboten vo fabrika kako sef na proizvodstvo(argon zavaruvanje).Civijata za ribolov mi ja stavi tatko mi pa sega teram po negovite stapki...pozdravi od Veles do site clenovi na forumot i site sportski ribolovci
Добредојде ;) и чекаме Вардарски репортажи ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 22, 2011 5:06 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 16, 2011 12:28 pm
МислењаCOLON46
ЛокацијаCOLONВелес
Фала ви на убавото добредојде,ке има Вардарски репортажи но 70% ке се езерски :roll: сега за сега сум во потрага по нов чамец,стариот отиде :cry: прашање до Полиз а и до другите поактивни членови дали си разменувате телефони или контакти преку скајп,мсн,јаху месенџери?.инаку црвеноперката јаде на велешко само од чамец,локација кај брод панини..
Бистро!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONСаб Јан 22, 2011 9:31 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Јан 19, 2011 2:34 pm
МислењаCOLON403
ЛокацијаCOLONKavadarci -Skopje-Kavadarci
Zdravo Kolegi,

Jas sum Rade - kavadarcanec ama ziveam i rabotam vo Skopje....od Mart do Noemvri sekoj vikend isto taka "rabotam" ama na moeto hobi....Kancelarijata mi e vo Resavskiot del, rabotnoto vreme mi e od 04:00 pa dodeka sonceto ne me ubie, a cestopati znam da rabotam i vo treta smena, pa duri i prekuvremeno na sto se lutat moite doma...no toa se moite ambicii i nemozam preku toa :mrgreen:

Posto sum 100-ti clen na forumov, ocekuvam ribar.com.mk da mi kaze kako da pisuvam privatni poraki....oti se obiduvam ama ne mi odi, mi javuva nesto deka ne mi e dozvoleno :roll: , a veke sum primil edna????

Ve pozdravuvam site so nadez deka ke ostvarime nekoj zadnicki "proekt" :D

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONНед Јан 23, 2011 12:05 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Rade НапишиCOLON
Zdravo Kolegi,

Jas sum Rade - kavadarcanec ama ziveam i rabotam vo Skopje....od Mart do Noemvri sekoj vikend isto taka "rabotam" ama na moeto hobi....Kancelarijata mi e vo Resavskiot del, rabotnoto vreme mi e od 04:00 pa dodeka sonceto ne me ubie, a cestopati znam da rabotam i vo treta smena, pa duri i prekuvremeno na sto se lutat moite doma...no toa se moite ambicii i nemozam preku toa :mrgreen:

Posto sum 100-ti clen na forumov, ocekuvam ribar.com.mk da mi kaze kako da pisuvam privatni poraki....oti se obiduvam ama ne mi odi, mi javuva nesto deka ne mi e dozvoleno :roll: , a veke sum primil edna????

Ve pozdravuvam site so nadez deka ke ostvarime nekoj zadnicki "proekt" :D
Уууу ние за проекти сме изгорени :lol: :lol: а за прекувремена работа да не правиме муабет :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS45678ELLIPSIS208»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 10 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum