www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 07, 2023 11:13 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS204205206207208»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПон Ное 06, 2017 11:01 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
Добре дојде Владо и Бистро ;)

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПон Ное 06, 2017 11:14 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
:shake_hand:
Добредојде во семејството Смок

Напиши малце каде и што ловиш за подобро да те запознаеме


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПон Ное 06, 2017 11:58 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONНед Ное 05, 2017 12:33 am
МислењаCOLON13
ЛокацијаCOLONSkopje
Pretezno lovam na ezera karas,crvenoperka,kostrez, i uspat frlam dubinci za krap. Odam na tikvesko,mladost velesko,mavrovsko a najcesto skoro sekoj vikend odam na smilkovsko i bujkovci kaj rafinerija. Znam i bar ednas godisno da odam vikend vo srbija na vlasinsko i ezero knic blizu do Kragujevac.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПон Ное 06, 2017 3:41 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Добредојде


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 06, 2018 9:32 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Jул 05, 2018 12:50 pm
МислењаCOLON37
Блажо - ептен почетник. Син ми ме натера сега на 40 години да одам по риби. И сега ми е мака како не почнав порано, али никад није касно. До сега сум бил 5 пати од кој 4 пати успешно, еднаш ме еба црнецот, ама не сум јас крив, никој не ми кажа дека кога дува ветар не се оди по риби. :lollol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 06, 2018 9:44 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
Па ти си добар бе...има некои 0д 5 пати 4 со црнецот завршуваат :lol: и тоа без ветер ...Добредојде


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 06, 2018 10:31 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLONНед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON5485
Dobre dojde vo ribarskiot zivot. :fishing: :fishing: :fishing: :fishing:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 06, 2018 10:53 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONЧет Jул 05, 2018 12:50 pm
МислењаCOLON37
Ама па јас не одам со таквото во раце. Прво малку испитувам се распрашувам, читам по форуми гледам youtube итн...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 06, 2018 11:34 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON2236
ЛокацијаCOLONСкопје
Добредојде на новите КОЛЕГИ


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLONПет Jул 20, 2018 7:19 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON132
ЛокацијаCOLONSkopje,chento
Нови колеги Добредојдовте, читајте го форумот, почитувајте ги правилата и бидете активни. Бистро и рибарски поздрав :thumbs_up:

_________________
Рибар 2011


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS204205206207208»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum