www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Јан 21, 2022 12:58 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 208 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 12:38 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:32 am
МислењаCOLON 193
ЛокацијаCOLON гр.София
Poliz НапишиCOLON
Здраво друже ;)
Здраво Никола,друже мой.

_________________
Не е важно колко си живял.А как си живял!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:13 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Добредојде Александар :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 2:51 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:32 am
МислењаCOLON 193
ЛокацијаCOLON гр.София
Филип НапишиCOLON
Добредојде Александар :)
Добре заварил брате Филипе. :)

_________________
Не е важно колко си живял.А как си живял!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 3:55 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Добредојде и од мене пријателе


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 4:55 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:02 am
МислењаCOLON 226
ЛокацијаCOLON STRUMICA
Zoran Panich od Strumica,ozenet ,poseduva sin,kerka,zena i golem merak za ribi.Ribi ne jadam ama gi lovam koga sum sloboden odam na ribolov .Specijalist za se so pliva vo voda!Destinacii:Sekade kade so ima voda i ribi. :D

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Oкт 28, 2010 11:07 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Борис алиас www.ribar.com.mk главен виновник за постоење на сајтот, па и овој форум. Загрозен рибар, кој за жал нема многу слободно време за својата пасија, ама секоја секунда ја користи да излезе на вода. Револтиран од тоа што македонските рибари немаа свој сајт го вложи сето свое време, енергија, искуство и љубов кон риболовот и го подигна www.ribar.com.mk како место и сајт на сите рибари, а ги има многу. Еве веќе година дена постои, а сега веќе имаме и наш заеднички форум. Верувам дека ќе се свртат многу слики, информации и доживувања, секој од нас ќе дознае нешто повеќе, ќе размени знаење и ќе ги подучиме оние кои помалку знаат. Поздрав до сите и Бистро


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Oкт 29, 2010 8:54 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
“Бистро“ е рибарски поздрав :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Oкт 30, 2010 10:16 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 8:05 am
МислењаCOLON 43
Баш ми е драго да съм сред Вас надявам се с общи услилия много скоро да развием Форумът на Македонските Риболовци,аз съм винаги готов за помощ,ще се старая да обогатявам Форумът със стари мои излети,всичко,което някъде е поствано ще се появи и във Вашият Форум!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Саб Oкт 30, 2010 12:16 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 1:50 pm
МислењаCOLON 270
ЛокацијаCOLON Staro-Skopje....Cair
www.ribar.com.mk НапишиCOLON
Борис алиас http://www.ribar.com.mk главен виновник за постоење на сајтот, па и овој форум. Загрозен рибар, кој за жал нема многу слободно време за својата пасија, ама секоја секунда ја користи да излезе на вода. Револтиран од тоа што македонските рибари немаа свој сајт го вложи сето свое време, енергија, искуство и љубов кон риболовот и го подигна http://www.ribar.com.mk како место и сајт на сите рибари, а ги има многу. Еве веќе година дена постои, а сега веќе имаме и наш заеднички форум. Верувам дека ќе се свртат многу слики, информации и доживувања, секој од нас ќе дознае нешто повеќе, ќе размени знаење и ќе ги подучиме оние кои помалку знаат. Поздрав до сите и Бистро
Секоја чест на твојот труд,едно големо бравооо.Сега веке си имаме свое омилено место на нетов.
Поздрав и секое добро!

_________________
HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVORNI POVRSINI
[ img ]
http://www.facebook.com/gradinarskicentarpinars.skopje


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Добредојде
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 01, 2010 9:11 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Поздрав за колегите од Бугарија,

Поздрав и до нашинците од Канада !


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 208 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum