www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Јан 21, 2022 1:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 204 205 206 207 208
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 18, 2020 11:45 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Нед Jун 14, 2020 12:48 pm
МислењаCOLON 4
Zdravo na Site jas sum Zoran od Skopje.
Bistro :fishing:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 204 205 206 207 208

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum