www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 19, 2022 1:41 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 208 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 11, 2010 3:35 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Ное 11, 2010 3:27 pm
МислењаCOLON 184
Драган Синадинов,Кочани,41 год.Член на МакКрап


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 11, 2010 4:07 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 09, 2010 2:10 pm
МислењаCOLON 441
Filip Mishevski od Skopje, nezenet, nevraboten i so dijagnoza "navlecen na ribolov, lov i sve sto moze da se pravi vo priroda". Inace drugar na ribar.com.mk. Pozdrav do site i Bistro


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Сре Ное 17, 2010 4:02 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
Кире од Скопје,оженет две ќерки.Вработен во ЕВН Македонија.Секое слободно време го користам за риболов иако имам се помалку време.Повеќе сакам риболов на река отколку на езеро,иако имам чамец и пента. :D

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 20, 2010 11:57 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Igor od Skopje bolen kako i site vas.........Se gledame :ugeek:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 20, 2010 3:31 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Se ovdeka bolni :D ama po ribolov, ima li poubava bolest od toa ;) , dobredojde na site


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 26, 2010 10:34 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 26, 2010 9:55 pm
МислењаCOLON 40
ЛокацијаCOLON Pernik BG.
Емил Василев , Перник ,България - занимавам се със строителство и ремонт .


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 26, 2010 11:19 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Ное 01, 2010 6:28 pm
МислењаCOLON 99
Emo ti e majstos za lovene so direkten a so sigurnost tvrdam deka a naj dobrio majstor za sisceta!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 26, 2010 11:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
emo vasilev НапишиCOLON
Емил Василев , Перник ,България - занимавам се със строителство и ремонт .
Добредојде за Емо-стара школа ;)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 27, 2010 4:20 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
emo vasilev НапишиCOLON
Емил Василев , Перник ,България - занимавам се със строителство и ремонт .
Добредојде и од мене !


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Претставување
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 29, 2010 12:03 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 27, 2010 1:06 pm
МислењаCOLON 52
Zdravo jas sum marjan od Skopje odlicen sajd za mnogu druzenje razmenuvanja na iskustva pozdrav do site clenovi.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 ELLIPSIS 208 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum