www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 19, 2024 3:55 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Лаф муабет
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 12, 2019 8:57 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Рас два три, отиде претходното по грешка :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Лаф муабет
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 12, 2019 8:06 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON4783
ЛокацијаCOLONskopje
hahahahah ajde neka e za mnogu muabet novoto ahahahaha

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Лаф муабет
ТемаИспратеноCOLONСре Oкт 19, 2022 9:04 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Голем поздрав до Трасул, кој последен од сите влегол на форумов, како и Сашо, Крски, Фишеркинг, Аки, Даниел и уште неколкумина кои го посетиле форумот летово :D

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Лаф муабет
ТемаИспратеноCOLONЧет Oкт 20, 2022 9:03 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONПет Jун 10, 2011 5:18 pm
МислењаCOLON359
ЛокацијаCOLONSkopje -Ilinden -
Форумов РибаР има доктрина, а и содржина....прогнози за улов на риба, дисциплини во риболовот, карактеристики на рибите како и на рибарите :D и уште многи полуларни теми, штета што замре инаку најголеми риби се факјаа тука :volku_golema:

_________________
Риболовот не е хоби - тоа е животeн стил...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum