www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 27, 2024 9:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 2:20 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 28, 2010 1:02 am
МислењаCOLON226
ЛокацијаCOLONSTRUMICA
Баџо НапишиCOLON
Moj sovet-NAMALETEGI TEMITE za pishuvanje!
Saka nekoj da pishuva za Real ili Mzt ili neznam koj-postoi TEMA LAF MUABET i nema potreba od otvoranje na nova tema, ova go kazav kako eden primer!
Inaku Sasho e vo pravo bidejki forumov poleka no sigurno stanuva CHAT SOBA i redno e da se prevzeme neshto :x
Ако сака некој за Реал или за Барса да си прави муаебет нека си оди у некоја спортска кладилница тука би требало да се збори за риболов барем јас така мислам.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 2:26 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
CASPERSKY НапишиCOLON
Баџо НапишиCOLON
Moj sovet-NAMALETEGI TEMITE za pishuvanje!
Saka nekoj da pishuva za Real ili Mzt ili neznam koj-postoi TEMA LAF MUABET i nema potreba od otvoranje na nova tema, ova go kazav kako eden primer!
Inaku Sasho e vo pravo bidejki forumov poleka no sigurno stanuva CHAT SOBA i redno e da se prevzeme neshto :x
Ако сака некој за Реал или за Барса да си прави муаебет нека си оди у некоја спортска кладилница тука би требало да се збори за риболов барем јас така мислам.
Во РАЗНО ,кој не сака не мора да влегува.Едно РАЗНО не смета за стоте други делови кадешто се пишува за риболов.РАЗНО е издувен вентил за да не се расипуваат риболовните теми.
РАЗНО ќе си постои како досега и нема ништо да се мени.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 2:28 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON1040
ЛокацијаCOLONBitola
CASPERSKY НапишиCOLON
Баџо НапишиCOLON
Moj sovet-NAMALETEGI TEMITE za pishuvanje!
Saka nekoj da pishuva za Real ili Mzt ili neznam koj-postoi TEMA LAF MUABET i nema potreba od otvoranje na nova tema, ova go kazav kako eden primer!
Inaku Sasho e vo pravo bidejki forumov poleka no sigurno stanuva CHAT SOBA i redno e da se prevzeme neshto :x
Ако сака некој за Реал или за Барса да си прави муаебет нека си оди у некоја спортска кладилница тука би требало да се збори за риболов барем јас така мислам.
Vo red se slozuvam so tebe no nemozis da gi ogranicis lugeto da pishuvaat samo toa shto nie samite sakame da go procitame.
Koga odime vo kafeana ne pravime muabet samo za pijackata neli ?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 2:33 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Единствено што можеме да направиме е да почнеме построго да ги преминуваме правилата, и да бришеме се што не е во склоп со темите надвор од Разно (а припаѓа на Разно). Лајкови, браво, ура-бура, смешковци и сл.

А Разно треба да си остане. Само штета што кај нас тоа е најпосетувано. Гледам по други форуми, многу помалку теми има во разно

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 2:38 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 28, 2010 1:02 am
МислењаCOLON226
ЛокацијаCOLONSTRUMICA
На форумот никој не е зачленет на сила и очекува да прочита нешто за риболовот а вака излегува дека мора да чита и за фудбал и кошарка и за се и сешто па макар било ставено и во разно.Не знам дали е така и на другите форуми ама мислам дека не е таму кај што сум јас зачленет не е за риболов форумот стриктно се дискутира за областа а и форумот изгледа по професионален кога се знае за што е наменет вака се мешат и баби и жаби.А што се однесува до релаксирањето не верувам дека послабо ќе ме релаксира една добра репортажа за риболов отколку нешто друго.
Под Разно би можело да влезат филмови за риболов,клипови,песни,вицеви за риболовците а не Интер ,Барса, Надал и др.Сепак оваа е риболовен форум и постовите треба да се 100% за риболовот ако сакате форумот да е професионален и наменет за љубителите на риболовот а за се друго си има и сајтови и форуми зависи кој што сака.
ПС а и форумот ќе е по прегледен бидејќи има многу луѓе кои не се снаоѓаат баш со интернет и компјутери па се губат во постовите.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 5:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
Така е Сашо,ама што да се прави :!: Жртви невидени правиме за форумот....споделуваме за нашите излети....дремеме како дежурни на форумот,за да има ред,за да може секој да си најде тоа што го занима без никакви потешкотии....каниме луѓе од соседството да споделуваат.....и на крај сме дежурни виновници за се.
Море да се серам и на анкетата и на се :!: :!: :!: И мене ми е преку глава.Луѓе што не направиле репортажа,да ти кажуваат како да правиш анкета,и како ние модераторите сме си ставале наши теми...,згора на се ,цела недела имаше отворена тема за предлози и сугестии.Ми дреме к...т ,на крај краева,која ќе е репортажа на годината.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 5:57 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Jул 03, 2011 12:48 am
МислењаCOLON312
Очигледно побудалуваме дома :| :| :|
Ај нека се подстопли малку....

Момци потспуштете ја токата СЕ Е ВО РЕД :!: :!: :!:

_________________
PRAV PECAROS NE BIRA RIBI
Debeli-Slabi, Stari-Mladi
Bitno da ima TURI (FRLI) - VADI


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 6:08 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON4637
ЛокацијаCOLONSkopje
сте го изнервирале Полиз со анкетата максимално :) ифрид љут е, у стање е да се тепа :twisted: , дајте брзо нешто за да го смириме, жолта, бела


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 6:21 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON1320
ЛокацијаCOLONStrumica
dmozzart НапишиCOLON
Очигледно побудалуваме дома :| :| :|
Ај нека се подстопли малку....

Момци потспуштете ја токата СЕ Е ВО РЕД :!: :!: :!:
Нема никаква топка за спуштање.
Правиме муабет за репортажи.Јас си ги ценам репортажите.Сум вложил во нив труд и нема некој да ме заебава.Сите 8 репортажи што беа во анкетата ,заслужуваа.Оти никој од побунетите не кажа директно,која од тие осум не е за таму-и која треба да оди на место неа.....Направени се сите со концепт,со вложен труд,време,љубов и најважно-убави риби(нели е ова рибо-форум)Како нив имаше уште толку најмалку.Јас изгледа сум будала,што сум пуштил 20-30 репортажи,сите направени и со текстови и со слики.Е сега, па да бидеме реални,не може некој што пуштил 2 реда муабет и 2 слики,да става таква репортажа во изборот,кога има 30 други што се далеку подобро оформени од неговата,без разлика што во тие 30 има 10 на Полиз,или Сашо или Борис.....И сега модератори сме биле-наши теми сме си ставале.......Дрн дрн.Па имаме репортажи и ставаме.Ај ставајте сите,камо среќа...догодина да врие од квалитетни репортажи.
Јас си кажувам во мое име- ,ни анкета ми треба, ни гласање, ни сатисфакција.Мојот кеф на душа е направен е сега грешка било што бил споделен....За во иднина -јас лично,најдлабоко ќе размислам дали треба да пуштам репортажа,и дали треба да си скратувам од времето со децата за да го чистам форумот од срања.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Preku glava mi e
ТемаИспратеноCOLONПон Феб 06, 2012 8:27 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONСаб Феб 04, 2012 9:56 pm
МислењаCOLON88
Момчета не се карайте.Така става и в Българските форуми.Все има някой недоволен,някой с други разбирания и претенции.Тук всички ни свързва едно-риболовът.Чела съм репортажите на Poliz и мисля,че са много добри,и има какво да се види,дори и да се научи.Това,че е модоретор немисля,че му дава превилегии,просто са му добри репортажите,както и на другите колеги.Съжалявам,че се намесих,просто изказвам мнението си.Наслука!

_________________
-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1234»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 24 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum