www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jун 06, 2020 12:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 26, 2016 4:41 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje

interesno i prilicno izdrzlivo

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 26, 2016 4:57 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Nissan Titan Lance 650 kamper

Epa podobro nema.

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Samo sto kosta 120.ooo USD

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 26, 2016 8:36 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пон Ное 14, 2011 7:45 pm
МислењаCOLON 3010
saso НапишиCOLON

interesno i prilicno izdrzlivo
Toa sto e izdrzlivo e dosta bitno no toa sto najvise me privlekuva e faktot sto skoro pa mozes u ranec sve da soberes nemora so vozilo da otides do samata voda.

_________________
Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 27, 2016 12:29 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
kako go sankaat camecov po kamenja na suvo, do tolku otporen e?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 27, 2016 1:26 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Пон Ное 14, 2011 7:45 pm
МислењаCOLON 3010
CTS-klen НапишиCOLON
kako go sankaat camecov po kamenja na suvo, do tolku otporen e?
Eve sto najdov jas ... dolniot del odnosno klucnite mesta imaat 4 sloja


[ img ]

_________________
Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 27, 2016 8:18 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
deluva jako :lepi:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Вто Јан 10, 2017 1:09 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Jул 05, 2013 5:01 pm
МислењаCOLON 621
Интересно делува и стабилно... Колку стабилно, не знам...Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ribarsko vozilo / camec
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 12, 2017 4:32 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
E ova ni treba na nas ribolovcite.
Sve vo edno.


_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum