www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 4:01 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 44 45 46 47 48 49 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Сре Ное 12, 2014 10:34 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
[ img ]

[ img ]


[ img ]


[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 15, 2014 6:46 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


-------------------------------------------------------------------------


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 21, 2014 2:31 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
100mm, 18gr


[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 04, 2014 6:02 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
200mm, 55gr, namenjen lovu kako Mladice tako i Štuke


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Саб Дек 06, 2014 3:43 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
165mm, 40gr


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 18, 2014 10:44 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 04, 2015 9:48 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
55m, 6gr


[ img ]

[ img ]

[ img ]


[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 04, 2015 10:03 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Zeka dobija voblerive oci kosooki,,,pravi japanski.... :~~

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 02, 2015 1:26 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
Somovski sa i bez zvečke, a ima za klena za lov na jezerima :D


[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Vobleri ZEKA
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 10, 2015 7:30 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 26, 2011 9:49 pm
МислењаCOLON 309
[ img ]

[ img ]

[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 44 45 46 47 48 49 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum