www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 5:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Yogi дводелни
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 12:45 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
МислењаCOLON 137
Yogi дводелниот со декор пастрмка каде можам да го купам кај нас


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Yogi дводелни
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 9:43 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Verojatno nikade.
Ako veke sakas da go imas bas toj kontaktiraj so Yogi na facebook ili poseti go niskiot saem na prolet kade sigurno Yogi ke ima svoj stand.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Yogi дводелни
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 2:31 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Moze ima kaj Zoki vo Ribarski prikazni, tamu imase yogi

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Yogi дводелни
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 5:37 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
МислењаCOLON 137
нема, прашав уште пред два месеци

инаку која му е цената кај нас?
Дали има и yogi twich што се вика во декор пастрмка


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Yogi дводелни
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 5:53 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
МислењаCOLON 243
ЛокацијаCOLON Маврово
koletheman НапишиCOLON
нема, прашав уште пред два месеци

инаку која му е цената кај нас?
Дали има и yogi twich што се вика во декор пастрмка


Нема кој да ти каже цена, затоа што ги нема кај нас...

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Yogi дводелни
ТемаИспратеноCOLON Пет Ное 24, 2017 10:40 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Yogi odi nekoj si 200-250 denari.
Mozebi nema nekoj moderni boi no garantiram deka sekoj Yogi raboti odlicno.
Stara srpska hand made skola.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Yogi дводелни
ТемаИспратеноCOLON Нед Ное 26, 2017 9:56 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1530
ЛокацијаCOLON Skopje
Petrakki НапишиCOLON
koletheman НапишиCOLON
нема, прашав уште пред два месеци

инаку која му е цената кај нас?
Дали има и yogi twich што се вика во декор пастрмка


Нема кој да ти каже цена, затоа што ги нема кај нас...
И да ги имаат луѓе спинерџии,не ги продаваат....ловни се.

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum