www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 6:05 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Ezero Vrba Gacko
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 10, 2019 8:15 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONСре Aпр 27, 2016 4:54 pm
МислењаCOLON61
Edna od najinteresnite pastrmki vo 2018 :)Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ezero Vrba Gacko
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 10, 2019 8:37 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON1530
ЛокацијаCOLONSkopje
Од која висина фрлаше жити бога..? :lol:

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ezero Vrba Gacko
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 10, 2019 9:17 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLONСре Aпр 27, 2016 4:54 pm
МислењаCOLON61
limun75 НапишиCOLON
Од која висина фрлаше жити бога..? :lol:
Не многу високо, околу 4 метра до земја а до вода не знам, знам помалку "боли до вода" :lollol:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum