www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:01 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS56789»
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 05, 2014 9:52 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 22, 2014 11:47 pm
МислењаCOLON6
Pozdrav za ribolovce sa ribar.com foruma uz par slika od pre desetak dana :lepi:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[maelstrom fishing]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 05, 2014 9:55 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON6059
ЛокацијаCOLONСкопје - Кисела Вода
добродошао пријатељу :thumbs_up:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONПет Дек 05, 2014 11:53 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONЧет Maј 09, 2013 7:14 pm
МислењаCOLON703
Dobrodojde Komanchero


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 06, 2014 12:05 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON2806
ЛокацијаCOLONskopje
Too Dare. .... :NotWorthy:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONСаб Дек 06, 2014 9:22 pm 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 22, 2014 11:47 pm
МислењаCOLON6
Hvala puno na dobrodoslici!
Bistro!

_________________
[maelstrom fishing]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONВто Ное 03, 2015 10:51 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 10:05 am
МислењаCOLON120
[ img ]

_________________
http://www.samaholiday.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONВто Ное 03, 2015 10:59 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 10:05 am
МислењаCOLON120
Воблер за костреж
Antonio НапишиCOLON
[ img ]
Воблер за 2 кострежи
[ img ]

_________________
http://www.samaholiday.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONВто Ное 03, 2015 11:51 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLONЧет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON6506
Ovie bratski sakale da podelat rucekot :D Bravo Antonio , kostrezite se ubava zanimacija :shake_hand:

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONСре Ное 02, 2016 6:06 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLONВто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON4404
Na dojran dobro pominuvaat ovie denovi..

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Воблер за костреж
ТемаИспратеноCOLONВто Ное 08, 2016 9:30 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 10:05 am
МислењаCOLON120
Велешко слабо јаде, но знае да даде добри примероци

_________________
http://www.samaholiday.com.mk


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS56789»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum