www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 7:17 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Видови на змии во Македонија
ТемаИспратеноCOLON Пет Jул 04, 2014 9:03 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Јан 25, 2013 4:27 pm
МислењаCOLON 185
dot НапишиCOLON
Dali vo Mk IMA diva anakonda???citav eden tekst kako nekoj taksist videl
..их, ќе беше тоа вест број 1 во државава со денови, а дотичниот таксист нов суперхерој :)

Нема колега во земјава, уште анаконда фали

_________________
FxCxRxSx


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Видови на змии во Македонија
ТемаИспратеноCOLON Саб Jул 05, 2014 12:36 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Сре Феб 19, 2014 9:09 pm
МислењаCOLON 8
Bobi_Brada НапишиCOLON
Коте а што е битно каква е годината за змиите, ги има многу или не.

:dragon: Секое излегување во природа треба да си спремен и внимателен.
во право си :D инаку за годината, незнам и јас што е толку специјално, освен тоа што немавме зима, а напишав како што слушнав низ народот :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Видови на змии во Македонија
ТемаИспратеноCOLON Саб Jул 05, 2014 12:44 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
dot НапишиCOLON
Dali vo Mk IMA diva anakonda???citav eden tekst kako nekoj taksist videl
Ima Anakonda, na CRNECOT nadimakot mu e anakonda :mrgreen:

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Видови на змии во Македонија
ТемаИспратеноCOLON Нед Jул 06, 2014 9:02 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
МислењаCOLON 1221
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода
ico baits НапишиCOLON
ne e problem zimata, nego kraditot i smetkite kako ke gi plati :D
Нема сметки и кредити за неа, она е субвенциониран странски инвеститор под владина закрила!

_________________
Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Видови на змии во Македонија
ТемаИспратеноCOLON Нед Jул 06, 2014 1:25 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
k0te НапишиCOLON
Bobi_Brada НапишиCOLON
Коте а што е битно каква е годината за змиите, ги има многу или не.

:dragon: Секое излегување во природа треба да си спремен и внимателен.
во право си :D инаку за годината, незнам и јас што е толку специјално, освен тоа што немавме зима, а напишав како што слушнав низ народот :)
I da go slusas narodot . . BITNO e kakva e godinata za sekoj ziv stvor na ovaa planeta i dali ce ima dobar i uspesen priplod . . . .

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum