www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jун 01, 2020 9:34 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 23 24 25 26 27
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Морски риболов
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 3:56 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
:) Друже ти си најјак, само напред


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Морски риболов
ТемаИспратеноCOLON Сре Aвг 15, 2018 9:48 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 12:47 am
МислењаCOLON 1119
ЛокацијаCOLON Аеродром
Bravo Koletheman za upornosta i za ubavite ribi. Sledniot pat 10 dena na odmor a ne 7, da ne mora pak da se vrakjas i mirno da spies do slednata prilika.

_________________
Podobro da si malku lud, otkolku da si malku pameten
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Морски риболов
ТемаИспратеноCOLON Пет Сеп 13, 2019 8:11 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
МислењаCOLON 137
Sega ima eftini ponudi za grcija od 22 I 25, taman e za ribilov poslednite turi, da ne ima nekoj za ribolov da se podruzime na Lefkada ili Pefkohori


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 23 24 25 26 27

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum