www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Феб 26, 2020 12:04 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 12 13 14 15 16 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Саб Сеп 17, 2016 7:59 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Nesto za mene nesto za prijatelite...

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Нед Oкт 02, 2016 6:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Molix WTD 150T vo sorabotka so Jack Fin . Opasen vrv - sto bi rekol eden moj prijatel

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Нед Oкт 02, 2016 6:59 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Jун 28, 2011 12:13 pm
МислењаCOLON 1529
ЛокацијаCOLON Skopje
Крлушкине само....первезија

_________________
p.s. kolku poveke tupat krapdziite tolku poveke lovat spinerdziite. :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Нед Oкт 02, 2016 7:22 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Maј 14, 2012 4:06 pm
МислењаCOLON 243
ЛокацијаCOLON Маврово
Зaтoa вo сoрaбoткa сo Џек Фин, реaлистик :)

_________________
If i'm not fishing, i'm thinking about it!

www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Нед Oкт 23, 2016 5:35 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
saso НапишиCOLON
Molix WTD 150T vo sorabotka so Jack Fin . Opasen vrv - sto bi rekol eden moj prijatel

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 08, 2017 5:22 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Malku priprema za morskata sezona 2017
Handmade - majstor Pota

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 08, 2017 5:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 27, 2017 8:49 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Dojde nesto interesno sto vo posledno vreme e prilicno faleno.
Treba da go isprobame


[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 08, 2017 8:16 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Apia hydroupper 90 Sinking 16 gr., malo teskicko interesno, treba daleku da leta i treba da dade rezultat.

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Novi morski ....
ТемаИспратеноCOLON Пет Aвг 18, 2017 11:08 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Ako ribolovot na Skiathos bese los ne znaci deka ne moze da se podnovime so po nekoj morski vobler neli ...
[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 12 13 14 15 16 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum