www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 23, 2020 12:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 7 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 11, 2016 1:07 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Aj da ne mislat deka dzabe odime na ribolov

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 11, 2016 3:23 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
bravissimo

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 11, 2016 4:59 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Maј 29, 2014 3:57 pm
МислењаCOLON 99
Уф Уф убајни!

Fiiish black minnow функционира а?

:NotWorthy:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Чет Феб 11, 2016 8:03 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Funkcionira.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 12, 2016 3:54 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
Na duo kolku sto gledam imavte udari i ulovi!!!! :volku_golema:

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 13, 2016 6:28 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Aпр 15, 2011 3:11 pm
МислењаCOLON 553
ЛокацијаCOLON Skopje
IMA e, :lepi:

_________________
Ракијата што ја носат рибарите кога одат по риба, има спасено многу повеќе риби
одколку што спасиле сите рибочуварски служби, здруженија и инспектори од ДИЗ заедно


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Саб Феб 13, 2016 7:21 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
na duo izlegoa strelki ama za niv vo druga tema.
imame tema strelki-blue fish?


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 14, 2016 2:07 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 20, 2012 7:24 am
МислењаCOLON 684
viewtopic.php?f=8&t=5128

Еве ја ;) Ајде слики, да уживаме малку :D

_________________
I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 14, 2016 2:08 am 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 20, 2012 7:24 am
МислењаCOLON 684
By the way, браво за рибите, сте ги потепале :D

_________________
I can be hopeful out here even in failure because I know if I just go out there, it might be different, something might be different, something I do might make a difference.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Brancin
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 08, 2016 6:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Eden ubav

[ img ]

i uste eden

[ img ]

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6 7 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum