www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Феб 26, 2020 5:46 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Lov na Tuna
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 27, 2016 10:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
Сале , изгледа ке мора крапџија да станеш ако сакаш да фатиш голема туна :D :D

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Lov na Tuna
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 27, 2016 10:24 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Krapdzija - njente.
Samo soleno druze, samo soleno.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Lov na Tuna
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 15, 2016 9:09 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
АтачментиCOLON
15442303_1209769319059743_5129838973229235785_n.jpg
АтачментиCOLON
15439732_1209769312393077_4642971871386921327_n.jpg
Ама цепаницииии :fishing:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Lov na Tuna
ТемаИспратеноCOLON Чет Дек 15, 2016 9:45 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Lica e ova ne e tuna.
Sepak e cepanica, golema.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Lov na Tuna
ТемаИспратеноCOLON Сре Дек 12, 2018 2:14 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8358
ЛокацијаCOLON Skopje
Ova treba da se dozivee.
Cist adrenalin, te zbunuva nacisto, neznaes sto da pravis...

[ img ]

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Lov na Tuna
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 17, 2018 11:55 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Склопи и гледај :lol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Lov na Tuna
ТемаИспратеноCOLON Пон Дек 17, 2018 11:57 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Него она галебине последен пат што ме нервираа, фрли површинец ете ги по два три се пуштаат :evil:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 6

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum