www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 4:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS56789
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 17, 2019 11:08 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLONСре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON132
ЛокацијаCOLONSkopje,chento
Jas imam C line i Prologic so 1,8m racki, dvata mi se od Ribocentar kupeni.

_________________
Рибар 2011


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONЧет Јан 24, 2019 9:38 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON99
ЛокацијаCOLONСвети Николе
Јас имам кеп од 1.8м сакам сега поголем да купам со некаде околу 2.5м рачка, каде можам да најдам овде??


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 12, 2019 7:33 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON99
ЛокацијаCOLONСвети Николе
Сакам да купам крапска фотрола 4+4 3,90 поволна по можност Prologic Commander.
ПОНУДЕТЕ некој ако продава..


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONВто Феб 12, 2019 7:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLONНед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON3505
Најголема грешка која ќе ја направиш, купи си поединечни футроли


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONСаб Ное 16, 2019 5:42 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLONНед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON99
ЛокацијаCOLONСвети Николе
Слушнав Мак Дам продавницата во населбата Порта Влае била преместена дали е точна информацијата и каде се наоѓа сега на која локација улица ?


Кон врв
ТемаИспратеноCOLONПон Ное 18, 2019 9:01 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLONСре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON11616
ЛокацијаCOLONСкопје
Малку пред Порта Влае

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON Сортирај по 
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна «1ELLIPSIS56789

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum