www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 23, 2021 6:58 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 17, 2019 11:08 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
МислењаCOLON 132
ЛокацијаCOLON Skopje,chento
Jas imam C line i Prologic so 1,8m racki, dvata mi se od Ribocentar kupeni.

_________________
Рибар 2011


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 24, 2019 9:38 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 99
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Јас имам кеп од 1.8м сакам сега поголем да купам со некаде околу 2.5м рачка, каде можам да најдам овде??


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 12, 2019 7:33 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 99
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Сакам да купам крапска фотрола 4+4 3,90 поволна по можност Prologic Commander.
ПОНУДЕТЕ некој ако продава..


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Вто Феб 12, 2019 7:47 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Најголема грешка која ќе ја направиш, купи си поединечни футроли


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Саб Ное 16, 2019 5:42 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 99
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Слушнав Мак Дам продавницата во населбата Порта Влае била преместена дали е точна информацијата и каде се наоѓа сега на која локација улица ?


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 18, 2019 9:01 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11615
ЛокацијаCOLON Скопје
Малку пред Порта Влае

[ img ]

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum