www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 20, 2020 6:15 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 »
Автор Порака
ТемаИспратеноCOLON Саб Jун 09, 2018 2:52 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
:lollol: :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Нед Jун 10, 2018 11:37 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON 1142
Po FIPS 70 cm.

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 11, 2018 11:15 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
И тебе те стигаат годинките , ке ги бараш тие 10цм кај и да е :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 11, 2018 12:51 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON 1142
:lol: :lol: :lol: :lol: Pa znam, sudiite meraa vo Francija so metro. Taman bese nasiot ne ni falea santimetri.

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 11, 2019 12:05 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 99
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Една помош од вас колеги крапари,сакам сега да купам КЕП со подолга рачка околу 2.5м или 3м (би го користел за понепристапни места или за лов на zig rig).
Пак некој од вас да ми сподели нешто???


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 11, 2019 2:39 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Убави кепчиња имам видено во Рибарски Приказни и во Рибо Центар, но со рачка околу 1,8 - 1,9 м


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 11, 2019 5:21 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4780
ЛокацијаCOLON skopje
kaj zare u bunjakovec ima za 400den mnogu jako golemo

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Пет Јан 11, 2019 11:31 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Колку големо Аки
А рачка има ли


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 17, 2019 9:34 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 13, 2013 12:52 am
МислењаCOLON 99
ЛокацијаCOLON Свети Николе
Аки нешто карактеристики .
Други некој колеги да споделат каков кеп со долга рачка користат,и да сте го купиле надвор од МК споделете го да видам???


Кон врв
ТемаИспратеноCOLON Чет Јан 17, 2019 10:04 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
C line u ribo centar. Takov imame.

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum