www.ribar.com.mk
http://www.ribar.com.mk/forum/

КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)
http://www.ribar.com.mk/forum/viewtopic.php?f=94&t=1924
Страна 99

АвторCOLON  Stefan [ Чет Јан 17, 2019 11:08 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

Jas imam C line i Prologic so 1,8m racki, dvata mi se od Ribocentar kupeni.

АвторCOLON  DavidRibar [ Чет Јан 24, 2019 9:38 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

Јас имам кеп од 1.8м сакам сега поголем да купам со некаде околу 2.5м рачка, каде можам да најдам овде??

АвторCOLON  DavidRibar [ Вто Феб 12, 2019 7:33 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

Сакам да купам крапска фотрола 4+4 3,90 поволна по можност Prologic Commander.
ПОНУДЕТЕ некој ако продава..

АвторCOLON  vasil [ Вто Феб 12, 2019 7:47 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

Најголема грешка која ќе ја направиш, купи си поединечни футроли

АвторCOLON  DavidRibar [ Саб Ное 16, 2019 5:42 pm ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

Слушнав Мак Дам продавницата во населбата Порта Влае била преместена дали е точна информацијата и каде се наоѓа сега на која локација улица ?

АвторCOLON  Филип [ Пон Ное 18, 2019 9:01 am ]
Наслов на мислењетоCOLON  Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

Малку пред Порта Влае

[ img ]

Страна 99 Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/