www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 23, 2021 6:29 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON RIP RH :(
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 25, 2018 11:19 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Jун 16, 2011 6:25 pm
МислењаCOLON 1142
Pocit za legendata.....Pocivaj vo mir,

[ img ]

_________________
САМО БУДАЛИОТ МИСЛИ ДЕКА ЗНАЕ СЕ...ПАМЕТНИОТ МОЖЕ И ОД БУДАЛИОТ ДА НАУЧИ НЕШТО !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIP RH :(
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 25, 2018 12:33 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
:NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIP RH :(
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 25, 2018 3:45 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
:NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy: :NotWorthy:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIP RH :(
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 25, 2018 7:36 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 19, 2011 2:20 pm
МислењаCOLON 6956
RIP. :NotWorthy:

_________________
CT Asterix & Obelix


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: RIP RH :(
ТемаИспратеноCOLON Пон Jун 25, 2018 8:15 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
Mojot omilen chivo ime nosam na kapche koga odam na krapski ribolov :( RIP LEGENDO !!! BISTRO.....

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum