www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Феб 28, 2020 2:18 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 10, 2015 10:34 am 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5482
Vo sportski aspekt i tek kako mozam da ja sporedam...
Vo rekrativen i avanturisticki ne, ali samo ovde vo Makedonija....

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 10, 2015 10:40 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
МислењаCOLON 2782
Krki НапишиCOLON
Vo sportski aspekt i tek kako mozam da ja sporedam...
Vo rekrativen i avanturisticki ne, ali samo ovde vo Makedonija....
sekoj so svoj pristap se slozuvam...

_________________
tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 10, 2015 2:46 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Zoki rib.prikazni НапишиCOLON
No sepak diva voda ne mozes da sporedis so komercijala ..
Така е Зоки , на таканаречените диви води во 99% добиваш убав тен, можеш малку да здивиш и ако си со гоооолема среќа може и некое рипче да фатиш!
Супер места за колеги со многу слободно време!
Е за да не заборават идните генерации како изгледа крапот убаво е да има води како Аквариум


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 11, 2015 8:12 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Akvarium vcera :D :D :D

[ img ]

[ img ]

Cekame odmrznuvanje za da se donese ribata ;)

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 11, 2015 9:03 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
МислењаCOLON 6059
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
како што гледам ке почекате :lol: :lol: :lol:

_________________
Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 11, 2015 9:10 am 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Maј 01, 2011 1:26 pm
МислењаCOLON 3505
Еве шанса да пробате риболов на мраз :mrgreen:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 11, 2015 9:21 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Za ribolov treba ribi.
Ama i toa ke bide dogodina kako porano :D :D :D

[ img ]

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 11, 2015 1:02 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Maј 04, 2012 8:51 pm
МислењаCOLON 3008
Догодина???

_________________
CARPE DIEM


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 11, 2015 1:47 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Dogodina januari ,ovoj veke pomina Duki :D :D

_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: EZERO AKVARIUM
ТемаИспратеноCOLON Нед Јан 11, 2015 2:57 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Многу убави спомени од ова езеро. Риби, Другари, Дружби . . .
(место на кое го запознав и учев модерниот крапски риболов)


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum